זהו המסע שעברתי…

 

נעים להכיר, אני מיכל מישל גבאי ואני רוצה לספר לכם על המסע שעברתי.

נולדתי בתל-אביב.

תמיד הייתה בי אהבה לאמנות וליצירה ובתחילת שנות העשרים שלי למדתי צילום ב'קמרה אובסקורה'.

בהמשך למדתי ב'מכללת רידמן', בית ספר לרפואה משלימה ואינטגרטיבית, והוענקה לי תעודת NHT – מטפל רב תחומי בתרפיות מגע.

החלטתי לעסוק באימון כושר פרטי, שם הרגשתי בבית, והתמקדתי בעיקר באימון של אנשים עם בעיות בריאותיות, למשל עודף משקל וסכרת, כשאני משלבת את הידע של הרפואה האלטרנטיבית בתחום הספורט, כך שהאימון הפיזי חיזק את הקשר בין גוף ונפש. צמחתי והצמחתי אנשים, אימנתי באהבה ובמסירות.

ואז הגיע תורי להיות אמא.

בזמן ההיריון לקחתי פסק זמן מעולם אימון הכושר. הרווחתי זמן וערכתי מחקר שצמח והפך לספר, חדרים של אהבה שיצא בהוצאת סטימצקי. הספר מבוסס על סיפורן של חמש נשים אמיתיות שסבלו מבעיות אכילה ועסקו בזנות והוא זכה לתגובות חמות ולביקורות טובות, שהדגישו את העיסוק התקדימי בנושא.

לאחר הוצאת הספר הרגשתי מוכנה לחבר בין עולמות היצירה, הבריאות והנפש.

הייתי כבר פרודה, אימא לילד מקסים וסקרנית לגבי החיים החדשים.

למדתי במכללה ללימודים רוחניים בהנהלת ד"ר ירון זפרן ובסיום הוענקה לי תעודה של קאוצ'רית, במסלול המכשיר מטפלים בגישה הוליסטית המשלבת פסיכולוגיה ורוחניות. הבנתי שחשוב שאוסיף עוד כלים לארגז כלי האימון שלי ולכן פניתי ללמוד הנחייה בשיטת NLP, שיטה שהיא יותר לוגית מחשבתית ומבוססת על חקר התקשורת המילולית.

זה המסע שעברתי. הכלים שרכשתי עזרו לי עד מאוד ובאמצעותם יכולתי לסגל הרגלים חדשים ולבנות חיים חדשים, משופרים וטובים. היום אני מחוברת לשלמות, לשלם שבתוכי, חיה בשמחה, ומנחה, מאמנת ומרצה במסירות ובאהבה.

 

אני מזמינה אתכם לעבור מסע משלכם, לצעוד קדימה ולצמוח ואשמח להעניק לכם ליווי, שלל עצות ואת כל הכלים שבאמצעותם תוכלו להתחבר בחזרה לשלם, לקחת אחריות על החיים, ליצור מציאות טובה יותר ולחזור לחיות בשמחה.

 

לקבלת פרטים נוספים ולקביעת מפגש היכרות, אפשר לפנות במייל או בטלפון: 052-7591558.

מיכל מישל גבאי
מיכל מישל גבאי - דיוקן גדול
מיכל מישל גבאי