ברגע שאנחנו מאפשרים לנקודת המבט שלנו
להשתנות ומשנים דפוסי התנהגות,
יש לנו היכולת לשנות הכל

-מיכל מישל גבאי

איך אפשר להתמודד עם אתגרים וקשיים שמופיעים בחיינו בקלות וזרימה יותר? האם ניתן לחיות עם פחות סבל, חרדה ומחשבות שמתווכחות עם המציאות כל הזמן? התשובה היא כן! גיליתי כמה זה אפקטיבי לשלב במהלך אימון שיחה מעמיקה בשילוב אקסס בארס.

מה היא שיטת האקסס בארס?

האקסס בארס היא שיטת מודעות וטיפול אנרגטי שהוכחה מדעית! הטיפול מתבצע בפשטות באמצעות מגע עדין ב-32 נקודות בארס שנמצאות בהיקף הראש. כל נקודה אחראית על היבט שונה בחיינו – למשל ישנם נקודות ייחודיות המשפיעות על שליטה עצמית, ריפוי, מיניות, יצירתיות, שפע ועוד.
הטיפול באמצעות שיטת האקסס בארס מאפשר לעבוד על דפוסי חשיבה ואמונות על עצמנו, חרדות, בעיות עם כסף, בעיות תקשורת, קשב וריכוז ועוד. במהלך הטיפול אנו משחררים אנרגיה תקועה וכך מאפשרים להרחיב את יכולתנו וליצור מציאות חדשה ומדויקת יותר בשבילנו.

אשמח לדבר איתך!

השאירו מספר טלפון ואחזור אליכם עם הודעת ווטסאפ לתיאום זמן שיחה מעמיקה

חייכם יכולים להשתנות למשהו גדול ובקלות מוחלטת -
שיטת האקסס בארס אפקטיבית ומסייעת לאנשים רבים בעולם

למי מתאים טיפול בשיטת האקסס בארס?

הטיפול מתאים לכולם! אנשים שחווים תחושה של תקיעות בחיים,
בעיות כלכליות או בין עבודות וחיפוש ומי, פרידות, גירושים
ומתאים גם לילדים עם בעיות קשב וריכוז,נשים בהיריון ועוד.

ואיך זה נעשה?

אני מתחילה בשיחה – למה בעצם התכנסנו ומה הבעיה? מציפים את הבעיות ואז עוברים לסשן של אקסס בארס, ששם כל חסם או תקיעות משתחרר. מדהים לגלות איזה שינוי מדהים קורה בשיחה הקצרה שאחרי הסשן! נקודות המבט משתנות, צפים דברים שלא היו לפני … היכולת לפתוח חסמים שהיו במילים ע״י מגע ולהגיע למודעות ויכולת להתמודד מול הבעיות עם כלים אמיתייים שמביאים פתרון יעיל!

מאמרים ופוסטים אחרונים שכתבתי

האביב כבר כאן – ניקיון פנימי לפסח  

אביב מגיע ופסח בא ויחד איתו כמובן הניקיונות…בזמן הזה רוב האנשים נכנסים לטירוף של הקרצוף, סידור והניקיון החיצוני של הבית, אך שוכחים ליישם את החוקים החשובים ביותר של ניקוי אפקטיבי -ניקיון מתבצע מבפנים  >> החוצה. מה מועיל הניקיון החיצוני של הבית, אם לא ניקינו את אבק המחשבות והאמונות שמגבילות אותנו? חג פסח הוא גם חג החירות – הפרחים מתחילים לפרוח, צמרות העצים מלבלבות והכול מתעורר לחיים ולתנועה אחרי החורף. אלה ימים של התבוננות וניקיון פנימי והחג הנפלא הזה נועד להזכיר לנו על החרות האישית וכוח הבחירה שלנו בחיים. כולנו חווים

המשך קריאה »
אישה מוקירה תודה אחרי שינוי דפוסי חשיבה

שינוי דפוסי חשיבה עם מילים

גם אתם חשים אסירות תודה על החיים ולאנשים? מעולה! אך במקום לומר הוקרת תודה, מבלי לשים לב אנחנו למעשה "אסירים" לתודה. האם שמתם לב שאסיר תודה זה להיות קודם כל אסיר? מדוע באנגלית אומרים הודיה Grateful, ואנחנו בחרנו לתרגם זאת לאסיר תודה במקום הוקרת תודה? אז לכל האסירים – כאן מתחיל שינוי דפוסי החשיבה. תבינו קודם כל, שאתם משוחררים! בעיקר מכל התירוצים שאתם חושבים שאתם חייבים לאנשים, לעצמכם ולחיים! כאשר אתם בהוקרת תודה – אינכם עוד אסירים, אלא בהודיה אמיתית, ממה תוכלו רק לצמוח להכרת תודה על החיים, לעצמכם ולסביבה.

המשך קריאה »
טיפול אקסס בארס

טיפול אקסס בארס משולב בשיחה

מתי הייתה הפעם האחרונה בה הייתם חופשיים ממחשבות מטרידות? מתי הייתה פעם האחרונה שלא שמעתם קול קטן ושיפוטי בראש שמנתח כל סיטואציה? האם אתם מוכנים לעשות שינוי בחיים? האם אתם רוצים לשנות את דפוסי החשיבה ולהיות חופשיים? טיפול אקסס בארס משולב עם שיחה יוכל לסייע לכם לדייק את עצמכם, למוסס את המגבלות ולהגיע לשפע. מה הוא טיפול אקסס בארס? שיטת האקסס בארס (Access Bars) הינה שיטת טיפול הוליסטית הפופולארית בעולם אשר עובדת דרך לחיצות עדינות על 32 נקודות שונות בראש. כאשר נוגעים בהם – נשברים מחסומים פנימיים, בדומה לניקוי "קבצי

המשך קריאה »

איך להיפטר ממחשבות שליליות?

מה יאפשר לכם לקום כל יום עם קלילות ושמחה ולדעת שהכול בסדר? איך להיפטר ממחשבות שליליות שמכבידות עליכם בכל יום ויום? אנשים שוכחים לשבח את עצמם, נוטים לקחת אחריות ולצבור דאגות שלא באמת שלהם. האם ידעתם ש99.999 אחוז מהרגשות והאמוציות הם לא שלנו? כל חיינו אנו גולשים על גלים של אנשים אחרים ופעמים רבות מוצאים את עצמנו מתבלבלים. חושבים שהגל הוא אני! הרגש הזה הוא אני! להיפטר ממחשבות שליליות הוא קודם כל לא להזדהות עם רגשות שהם לא שלנו. כמה שקרים ורגשות אשם צברנו כאמת ? עיכבנו את הזרימה של

המשך קריאה »

אשמח לשמוע ממך, אני פה בשבילך.

השאירו מספר טלפון ואחזור אליכם עם הודעת ווטסאפ לתיאום זמן שיחה מעמיקה

חדרים של אהבה

"…לא כולם נחמדים ולא כולם רעים. פשוט אין לנו את הזכות להתפנק. אנחנו עובדות במקצוע מורכב."

הביקורות מהללות:

סיפור מרתק על זנות והפרעות אכילה מאת מיכל מישל גבאי

אין ספק ש'חדרים של אהבה' הוא אחד הספרים היותר חשובים שנכתבו בתחום תעשיית הזנות בישראל. … ההקשר של הפרעות האכילה שהן מקור שליטה מול מציאות כאוטית של אובדן השליטה הוא חיבור מופלא שטרם נעשה בספרות בתחום בישראל.

(נטלי ברוך, prestige.co.il, אוג' 2015)

טלי ואליס. צעירות, יפות ואינטליגנטיות. האחת עובדת כמארחת בדירה, האחרת כנערת ליווי. את חייהן מלוות גם בעיות אכילה קשות.

מה מוביל שתי צעירות שלכאורה הכול פתוח לפניהן לבחור בחיים קשים כל כך פיזית ונפשית?

עטיפת הספר חדרים של אהבה
© 2017 מיכל מישל גבאי - חוכמת הרימון. כל הזכויות שמורות | האתר נבנה על-ידי קנטאור - שירותי אינטרנט | קידום אתרים UD Studio