האביב כבר כאן – ניקיון פנימי לפסח  

אביב מגיע ופסח בא ויחד איתו כמובן הניקיונות…בזמן הזה רוב האנשים נכנסים לטירוף של הקרצוף, סידור והניקיון החיצוני של הבית, אך שוכחים ליישם את החוקים החשובים ביותר של ניקוי אפקטיבי -ניקיון מתבצע מבפנים  >> החוצה. מה מועיל הניקיון החיצוני של הבית, אם לא ניקינו את אבק המחשבות והאמונות שמגבילות אותנו?

חג פסח הוא גם חג החירות – הפרחים מתחילים לפרוח, צמרות העצים מלבלבות והכול מתעורר לחיים ולתנועה אחרי החורף. אלה ימים של התבוננות וניקיון פנימי והחג הנפלא הזה נועד להזכיר לנו על החרות האישית וכוח הבחירה שלנו בחיים.

כולנו חווים רצון לממש מטרה מסוימת עם מאבק פנימי (נובע לרוב מפחד, חרדות, חוסר ביטחון וכו'.) אז אם נשווה את עצמנו לבית שיש לנקות – אז החדרים ואזורים שונים מייצגים היבטים שונים בחיינו. כאשר אנחנו באים לנקות באותם חדרים – מגלים כמה הם יכולים להיות מוזנחים ומאובקים ממחשבות שליליות, אמונות מגבילות שנוצרו מחוויות שונות בחיינו.

ניקיון פנימי מביא עמו הזדמנות להתחיל מחדש ויכולת לנטרל את כל הכעסים, העלבונות, השיפוטיות שמגבילות אותנו ביומיום. מה שהחבר/ה אמרה, או המרצה, השכנה שריכלה, או אף אמונה שגויה שאתם מחזיקים על עצמכם! אני בטוחה שרבים מכם שקוראים את השורות האלו וברגעים אלה מבינים ונזכרים במשקעים שאתם סוחבים כבר תקופה ארוכה. אותן אמונות, מחשבות שיושבות לנו בראש מגבילות את ההנאות שהחיים מציעים לנו וכך האופטימיות והאנרגיה להגשים קטנה ואנחנו מוצאים את עצמנו מהר מאוד בתוך מרה שחורה של תסכול, אי הגשמה ומרמור.

איך עושים ניקוי פנימי עם אקסס בארס?

שמגיעים אלי מטופלים – אנחנו קודם מבינים לשם מה התכנסו ומה הבעיה? מציפים את הכאב, הבעיות והעכבות ועוברים לסשן של אקסס בארס – שם כל תקיעות והחסם משתחרר. זה תמיד מדהים לגלות ולראות איזה שינוי נפלא קורה בשיחה אחרי הסשן…להרגיש את נקודת המבט משתנה, השיפוטיות שמשחררת את אחיזתה מהמיינד. היכולת לפתוח מגבלות שהיו על ידי מגע ולהגיע למודעות חדשה עם כלים להתמודדות עם בעיות היא נפלאה.

לקראת האביב, אני מזמינה אותך להתנקות מהעכבות ולהתחיל מחדש 

אשמח לשמוע ממך, אני פה בשבילך

טיפול וליווי צמוד בהפרעות אכילה

אין סיבה בעולם להתמודד עם הפרעות אכילה!

מכיוון שכבר הייתי במקום שלך, והיום אני מטפלת בהפרעות אכילה, אוכל לעזור לך להתמודד ולהחלים.
אשמח לתת לך שיחת ייעוץ לגבי המשך טיפול בהפרעות אכילה:

מיכל מישל גבאי - דיוקן

מחברת המאמר: מיכל מישל גבאי

בתום קריירה ארוכה כמאמנת כושר, במהלכה ליוויתי אנשים שסובלים ממשקל עודף, הכשרה כמאמנת במכללת ירון זפרן, ולימודי הנחייה בשיטת NLP, ריכזתי את כל הכישורים שצברתי כאן באתר כדי להציע לסובלים מהפרעות אכילה כלים שיסייעו להם להימנע מסבל ומשברים. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.
התקשרו לייעוץ איתי