מתי הייתה הפעם האחרונה בה הייתם חופשיים ממחשבות מטרידות? מתי הייתה פעם האחרונה שלא שמעתם קול קטן ושיפוטי בראש שמנתח כל סיטואציה? האם אתם מוכנים לעשות שינוי בחיים? האם אתם רוצים לשנות את דפוסי החשיבה ולהיות חופשיים? טיפול אקסס בארס משולב עם שיחה יוכל לסייע לכם לדייק את עצמכם, למוסס את המגבלות ולהגיע לשפע.

מה הוא טיפול אקסס בארס?

שיטת האקסס בארס (Access Bars) הינה שיטת טיפול הוליסטית הפופולארית בעולם אשר עובדת דרך לחיצות עדינות על 32 נקודות שונות בראש. כאשר נוגעים בהם – נשברים מחסומים פנימיים, בדומה לניקוי "קבצי זבל" במחשב ללא מאמץ, ללא כאב ובקלות. 32 הנקודות שנמצאות בראש מפעילות למעשה מחשבות, דעות, אמונות, שיפוטים, רגשות שצברנו במהלך חיינו באופן לא מודע. כל נקודה מתייחסת להיבט אחר בחיים שלנו כמו יצירתיות, שליטה, כסף, ריפוי, עצב, שמחה, שלווה, שקט, הזדקנות, מיניות ועוד.

טיפול אקסס בארס הינו הליך מרגיע ומשחרר שמאפשר פירוק של מטענים ומחסומים שונים שמונעים מאיתנו להתקדם ויוצרים את תחושת "התקיעות" המוכרת לרבים בחיים. שחרור הנקודות האלו יכול להוביל למימוש, הגשמה ושפע בחיים. בסיומו של הטיפול אתם תרגישו קלילים, שלווים ועם חשיבה בהירה יותר על החיים.

טיפול אקסס בארס הוא תהליך פשוט, לא פולשני וללא כאבים. אין תופעות לוואי, המטפל נוגע בנקודות בראש על מנת לשחרר אנרגיה שנכלאה באופן לא מודע ושמנהלת את המחשבות שלנו.

בטיפול שלי, מעבר לכך שהוא כולל את שיטת אקסס בארס, אנו ננהל שיחה עליך ועל התחושות והמחשבות שלך בחיים. יחד, נפענח דפוסי חשיבה, אמונות קבורות וזאת על מנת לקבל מידע ותמונה על היבטים שונים בחיים שלך ולהבין היכן להתעכב יותר בטיפול, על אילו נקודות יש צורך לחזור, להתמקד והיכן צריך להרחיב את התודעה.

מה טיפול אקסס בארס יביא לחיים שלכם?

  • ריפוי פיזי ורגשי במגוון תחומים בחיים.
  • שחרור מחסומים שמעכבים.
  • תחושת שלווה ושקט ממחשבות טורדניות וחרדות.
  • הגברת בהירות מחשבתית.
  • קבלת החלטות פשוטה יותר.
  • שינוי אמונות מגבילות ודפוסי חשיבה.
  • ועוד

טיפול אקסס בארס עם מיכל מישל גבאי

אם אתם מרגישים חוסר סיפוק, תקיעות בחיים, חרדות, מגבלות – אני מזמינה אתכם לעצור, לקחת נשימה עמוקה. אם אתם רוצים לעשות שינוי בחיים, צרו איתי קשר ונקבע אימון משולב בשיחה וטיפול אקסס בארס שיביא אתם לשלווה, הודיה והגשמה.

 

אשמח לשמוע ממך, אני פה בשבילך

טיפול וליווי צמוד בהפרעות אכילה